Ve čtvrtek 18. června 2026 jsme se na školním dvoře společně rozloučili se školním rokem i s pobytem na Domově mládeže. Nechybělo opékání špekáčků, písničky na přání, petanque, badminton, míčové hry ani spousta smíchu a příjemné atmosféry.
Během podvečera si někteří studenti společně zpříjemnili čas také sledováním fotbalového mistrovství světa, jiní využili příležitosti k navázání nových přátelství a společným rozhovorům. Akce nabídla také možnost neformálně si popovídat s vychovateli a společně si zahrát raketové i míčové hry, což přispělo k uvolněné atmosféře a příjemně strávenému společnému času.
Byla to krásná tečka za školním rokem a příležitost rozloučit se před letními prázdninami. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a přejeme krásné léto plné odpočinku a nezapomenutelných zážitků.


